Elkezdődött a Kisvárda újabb NB 1-es mérkőzése! A csapat az MTK...

Az OTP Liga harmadik fordulójában az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszik. A Kisvárda Master Good NB 1-es labdarúgócsapata

2023. augusztus 11.

Újra Kecskeméttel játszik a Kisvárda

Optimista hangulatban várja a Kecskemét elleni mérkőzést a Kisvárda Master Good futballcsapata az NBI újabb fordulójában - írták a csapat honlapján.

2023. augusztus 06.

Jól megverték a fiúk a Zalaegerszeget. S vezetik is a tabellát egy ideig.

2023. július 30.

Micsoda mérkőzés! A félidőben 2:0-ra vezet a Kisvárda!

Nagyszerű kontrákból szerzett gólokkal született ez a ZTE számára hidegzuhanynak számító eredmény. A meglehetősen vizes pályán a ZTE ugyan folyamatosan támadott, a Kisvárda játékosai azonban jól védekeztek és kapusuk is tette a dolgát.

Elképesztő! Nem telt el negyedóra és 2:0-ra vezet a...

A mérkőzés 6. percében Szpaszics kapott remek indítást egy várdai védőtől, balról ballal laposan középre passzolt, és JASMIN MESANOVIC ballal 12-ről, középről kapura lőtt. A bevetődő Csókáról a jobb alsó sarokba pattant a labda. Senkót becsapva, a balra elmozduló kapus már hiába vetődött vissza: 0–1!

Mindjárt jön a Kisvárda Master Good meccse a Zalaegerszeggel!

Pár perc, és a Kisvárda FC részére is elkezdődik az OTP Liga 2023/2024-es idénye! Az első fordulóban a Kisvárda FC a ZTE FC-vel Zalaegerszegen száll csatába.

A Kisvárda ráfordult a bajnoki nyitányra

Alig fejeződött be az előző NB1-es futballidény, rövidesen kezdetét veszi az OTP Bank Liga 2023–2024-es idénye. A Kisvárda Master Good futballcsapata intenzíven készül az első mérkőzésre, amelyet a Mol Magyar Kupa-győztes ZTE -vel fog játszani Zalaegerszegen.

2023. július 28.

Új kapust igazolt a Kisvárda Master Good

Kapust igazoltunk, akinek komoly kötődése van Kisvárdához és a régióhoz, és megjárta a Ferencvárost is - adták hírül a Kisvárda Master Good Facebook-oldalán.